Suurim uudis sellel aastal! Nimelt on meil sel sügisel plaanis toota telesaade Livin Aloha 2 Aasias ja Austraalias!

CASTING CALL – LIVIN ALOHA 2 (UUS HOOAEG) from Arsenal P.H. on Vimeo.

Livin Aloha esimene hooaeg toimus Hawaiil ja Ameerika Ühendriikides (seda saab järelvaadata siit: http://www.tv3play.ee/sisu/livin-aloha/osad?id=9717).

Seekordne lugu saab aga olema ühest vahvast noortegrupist, kes sõidavad Austraaliasse, panevad ennast proovile, otsivad kohapeal endale elukoha ja töö ning tutvustavad televaatajatele imelist Austraalia elu. Esimene Aloha saade kukkus välja superhästi ja teine tuleb veelgi lahedam!

Me läheme seikleme Balil ja mujal Aasias, avastame Austraalia üüratu mandri erinevaid paiku ja näeme, millega sealsed kohalikud tegelevad. Käime surfamas, sukeldumas, matkamas ja teeme palju muud toredat!

Selleks projektiks vajame me aga mõnda lõbusat noort, kes saates seda kõike prooviks ja oma emotsioonid vaatajateni tooks.

austraaliareisikindlustus

Sa peaksid võimalusest haarama, kui:

1. Sa tahad elu parimale ajale veelgi vinti peale keerata! Me tahame näidata vaatajatele kõike, mida Austraalial pakkuda on, ja seetõttu teeme kõike-kõike põnevat! Projektist tuleb üks Suur Seiklus kõikide osalejate jaoks

2. Sa tahad vingeid mälestusi kõigest sellest. Me kasutame häid kaameraid ning kunagi on 60-aastasena väga tore vaadata, mis noorena tehtud sai.

4. Sinus on väike annus edevust (kelles meist poleks) ja sa arvad, et noored peaksid maailmas ringi vaatama ning sa tahaksid kaasmaalastele selleks inspiratsiooni pakkuda.

Eriti ootame asjas osalema neid, kes niikuinii plaanivad sügisel Alumisele Mandrile ennast ja maailma avastama minna. Kui sa aga tahaksid vaid 2 kuud projektis osaleda, võime ka kaubale saada.

Aloha 2 filmimine toimub septembris keskpaigast ja oktoobri lõpuni. Projektis osalemiseks ei ole takistuseks see, kui tahadki Austraaliasse edasi jääda ega plaani oktoobris tagasi tulla.

Et välja valida inimesed, kes projektis osalevad, viime läbi castingu, kus peaksid paari minuti jooksul vastama mõnele küsimusele ning selgitama, „miks just mina?“

Osalejate infot ootame hiljemalt 18. augustiks emalile: livinaloha2casting@gmail.com
Mailis ootame järgmist infot

  • Nimi:
  • Vanus:
  • Elukoht:
  • Töökoht/eriala:
  • Pilt endast
  • Miks tahaksid osaleda?
  • Kirjuta 3 asja mida kaasa võtaksid pikale reisile.

Castingule valitutele saadame hiljemalt 19. augustil e-mailiga kutse.

Casting ise toimub 20. augustil kell 12 Tellisvki 60a,(A2) 2. korrus Arsenal Productioni stuudios.
Jaan Parmask +372 51 428 41, Janno Joona +372 528 1169

austraaliareisikindlustus

Kommentaarid

kommentaari