Austraaliasse minejad, kuid ka mujale reisivad noored vanuses 18-30 (kaasa arvatud) saavad tänu StudentTouri, PZU ja IF koostööle sõlmida kunagisest tunduvalt soodsamat reisikindlustust. Koostööna koostati aastaid tagasi nö. Noorte Eripaketid, mis on mõeldud just pikemaks reisiks ning kataks ka füüsilise töö. Seda paketti kasutab meie hinnangul 90% eestlastest, kes WH viisaga Austraaliasse reisivad.

Millised valikud on?kindlustusuus

Valida saab kas pooleaastase (182 päeva) või aastase (365 päeva) pakettide vahel. Kõik paketid sisaldavad füüsilisi töö kaitset, lisaks on võimalik võtta ka pagasi- ja reisitõrkekindlustus. Pagasi- ja reisitõrkekindlustus kehtib 7 päeva kohale- ja tagasilennuks Eestisse.

Millist paketti valida?

Kuna ravi Austraalias on kallis võib 30 000€ pakettidest jääda väheseks. Seega kui rahakott vähegi kannatab, on soovitav sõlmida suurema meditsiinikattega pakett. Kui rahakott alguses ei kannata, siis vali vähemalt baaspakett, sest õnnetus ei hüüa tulles. 

Pooleaastased Baaspaketid

Baaspaketid sisaldavad vaid meditsiiniabi kindlustust, kaetud on ka füüsilise töö risk.

Kõrgema kaitsega pooleaastased paketid

Kuna ravi Austraalias on kallis võib raskema õnnetuse korral 30 000€ meditsiinikattest väheks jääda, seega on soovitav sõlmida endale võimaluse suurema kaitsega pakett. Kõrgema kaitsega paketil PREMIUM+ on lisaks meditsiinikindlustusele ka 640€ reisitõrkekindlustus ja 320€ pagasikindlustus 7 päeva kohale- ja tagasilennuks Eestisse.

Aastased paketid

Kõrgema kaitsega pakettidel BASIC+ ja PREMIUM+ on lisaks meditsiinikindlustusele ka 640€ reisitõrkekindlustus ja 320€ pagasikindlustus 7 päeva kohale- ja tagasilennuks Eestisse.

Meditsiiniabikindlustus

WH viisaga sul riiklikku ravikindlustust pole. Seega on äärmiselt oluline sõlmida meditsiiniabikindlustus Austraalias reisimise ajaks. Noortepaketi kindlustust on võimalik võtta korraga pooleksaastaks või aastaks. Hiljem saad kindlustust meie lehel interneti teel pikendada. Peaksid poliisi pikendama sellel ajal, kui poliis veel kehtib. Kui sul eelmine poliis on lõppenud ning pikendada pole jõudnud, rakendub 7-päevane ootaeg enne uue poliisi kehtima hakkamist. Kindlustuses sisaldub füüsilise töö risk.

australia1

Pagasikindlustus

Pole midagi ebamugavamat kui kaotsi läinud või hävinud pagas. Üldiselt on lennufirmadel kohustus pagasile tekitatud kahju korvata, kuid see võib võtta väga kaua aega. Kindlustustega käib asi palju kiiremini. Seetõttu on hea kindlustada vähemalt lendamise ajaks ka oma pagas.

Reisitõrkekindlustus

Reisitõrkekindlustuse soovitame kohalelennuks samuti teha. Kuna Austraaliasse lendamine ei ole odav, on mõttekas kindlustada ennast selle vastu, et enne lendu või lennu ajal midagi valesti ei läheks. Lennu ärajäämise, edasilükkamise, haigestumise või muu objektiivse põhjuse korral hüvitatakse sulle lennupiletid. Kindlustusseltside tingimuste kohaselt hakkab reisitõrkekindlustus kehtima 72h pärast poliisi sõlmimist.

Seega oleks vaja reisitõrkepoliis sõlmida vähemalt 3 ööpäeva enne reisi algust. Pane tähele, et kindlustus hüvitab kahju juhul, kui reisi ärajäämise põhjustanud sündmus ilmnes 3 ööpäeva pärast reisitõrkekindlustuspoliisi sõlmimist. Kui sul on reisini vähem kui 72h, siis kirjuta meie e-mailile info@studenttour.eu ja soovitame sulle, kuidas on kõigem arukam reisitõrkekindlustus vormistada.

Kui soovid poliisile lisada reisitõrkekindlustuse, on kasulik on vormistada poliis võimalikult varakult. Siis katad kindlustusega ära võimalikult pika perioodi ja saad olla kindel, et sulle hüvitatakse lennupiletid, kui midagi peaks enne reisi algust viltu minema.

Kommentaarid